Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2012, Tábory 2012

Tábor rodičů s dětmi

Tábor rodičů s dětmi se uskutečnil v termínu 24.-30.6.2012 pod názvem Dobrodružství na míru s Mírou a Janou. Dopoledne jsme byli na Divokém Západě mezi kovboji a indiány.Odpolední a večerní program byl zaměřen na pohádky. Přečtěte si celý článek, který vyšel v Plzeňském deníku od redaktora M.Pipty.

img img img

V Přebudově začala pětatřicátá sezóna dětských táborů

Přebudov – Jubilejní pětatřicátou sezónu dětských táborů Pionýrské skupiny Nepomuk začali v sobotu rodiče s dětmi, s nimiž do Přebudova jezdí jako vedoucí Miroslav Dvořák. „Letos běží dětský tábor rodičů s malými dětmi již poosmnácté. Mám velkou radost nejenom z toho, že se nás letos sešlo čtyřicet děti a dospělých, ale i proto, že řada z dnešních táborníku je tady již poněkolikáté. To, že se sem rádi vrací je důkazem, že se jim tady líbí a to je hlavním smyslem našeho tábora,“ říká Miroslav Dvořák.

Jedním z těch, kteří absolvovali týden před prázdninami na dětském táboře v Přebudově všech osmnáct ročníků  je i Ondra Trhlík se svou maminkou Janou. „Před osmnácti léty mě poradila moje sestra Alena, abych jela, s tehdy dvouletým Ondrou, na týden do tohoto tábora, že je to tady moc hezké. Poslechla jsem a musím i dnes říci, že sestra měla pravdu. Nejen děti, ale i dospělí mají spoustu možností her a zábavy. Ondrovi se tady také vždy líbilo a teď už je z něho instruktor a organizuje dětem různé aktivity,“ konstatuje Jana Trhlíková.

Letos v Přebudově prožívají malí i velcí Divoký západ. Každý den je jiný. Jednou jsou z nich indiáni, poté Mexičané, nebo kovbojové.

„Letos se náš tábor řídí programem Dobrodružství na míru, ve kterém je vždy dopoledne celotáborová hra, odpoledne jsou pro děti organizovány pohádky a večery jsou zpravidla (podle věku dětí) posezení u táboráku,“ říká závěrem vedoucí tábora, od něhož se ani na chvílí nehnou jeho dvě vnučky.

M.Pipta

více obrázků na  http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=115

 

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008122.jpg další fotky z historie