Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2022

Klubovna - rekonstrukce podlah v přízemí

Všem, co se zapojili v neděli 13.11.2022 moc děkuji a jsem velmi rád, že jste přišli a i těm co mi napsali, ale jsou z Plzně a okolí, bylo zbytečné Vás sem táhnout. Chvíli to vypadalo, že to nedáme, ale nakonec se zapojilo 6 pionýrů a jeden kamarád. Zatím máme předběžný termín a snad více kontejnerů než jen jeden, abychom mohli ještě vyházet pískové podloží. Termín přistavení bude 25.11.2022 odhaduji po obědě. Takže vyhlášená brigáda by byla 26. 11 2022 od 9 hodin ráno. Sice jsem ještě nevymyslel, jak přesně to bude probíhat. Kdo bude mít možnost kolečka, kýblů, lopat, šupny nebo plán, jak to snadno posílat do kontejnerů vše vítáno. :-) Kdyby se našla i nějaká dobrá duše na stravování, tak bude určitě vítána. V příloze výsledek nedělního snažení.**Václav H.

fotoalbum:  https://vlcatanepomuk.rajce.idnes.cz/Podlaha-klubovna

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008072.jpg další fotky z historie