Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2020

Zakončení pio roku Pusíci a Knoflíci

Schůzky oddílu Knoflíci a Pusík byl od 12.3.2020 byly z důvodu opatření Covid 19 přerušeny tak jsem se nezcházeli. Připojili jsme se k soutěži Ústředí Pionýra- Buď ideální a butony získalo pět našich členů,celkově v soutěži byl náš oddíl na třetím místě a nejlepší v jednotlivcích byla na 20.místě InvaLinda 177 bodů a 22.byla Týna s 172 body (z 210 bodů) děvčata získala sedm butonů a Linda ještě pohár. Na tvoření z domova jsme neobdrželi moc výrobků a ocenění získala rovněž InvaLinda. Přišly také výsledky z Pionýrského sedmikvítku, kde byla jenom jedna zlatá medaile.A nesmíme zapomenout, že jsme obstáli s Putovním pohárem předsedy vlády ČR za výtvarnou činnost. Ve středu 24.6. po uvolnění opatření jsem se sešli na klubovně k zakončení našeho pionýrského roku pod názvem Bubliny. To byla rovněž soutěž vyhlášené v září 2019 a nám se podařilo vyplnit všechny bubliny na pionýrském tablu i když trochu jinak. Odpoledne bylo ve znamení bublin a bublinek. Kytičku obdržely naše vedoucí Alena a Monika a těšíme se, že se sejdeme v lepším čase po prázdninách.

img

podívejte se na ostatní foto:  https://pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2020/zakonceni-pioroku/

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008096a.jpg další fotky z historie