Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Vánoční turnaj v šipkách

V sobotu 28. 12. 2019 se v nepomucké hospodě Goalissimo uskutečnil šestý ročník vánočního turnaje v šipkách pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Vítězkou v kategorii žen se stala Verča Durasová, celý turnaj pak opanoval Kulík.**více po rozkliknutí nadpisu článku

                            img
 
Vánoční turnaj v šipkách vyhrál Kulík
V sobotu 28. 12. 2019 se v nepomucké hospodě Goalissimo uskutečnil šestý ročník vánočního turnaje v šipkách pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Vítězkou v kategorii žen se stala Verča Durasová, celý turnaj pak opanoval Kulík.
Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů, což je historicky největší počet tohoto turnaje. Kvůli tomu musel být přizpůsoben i systém celého turnaje.
Všichni hráči byli nalosováni do dvousměrného pavouku a hrálo se na dva vítězné legy – v prvním legu se hrálo 301 double out, ve druhém se házelo na střed a v případném třetím legu se opět hrálo 301 double out.
Výsledky po celodenním turnaji jsou tedy následující:
1. místo: Kulík
2. místo: Vašek
3. místo: Roman
Ženy i muži hráli dohromady ve stejném pavouku, a podle výsledků, které zde dámy předvedly, se vytvořilo i pořadí v dámské kategorii. To je tedy následující:
1. místo: Verča Durasová
2. místo: Kačka Járová
3. místo: Karol Špererová
Verča svým vítězstvím navázala na své úspěchy z předchozích let a vyhrála potřetí v řadě. Tento zlatý hattrick se povedl poprvé v celé šestileté historii tohoto turnaje a my jí tímto ještě jednou mockrát gratulujeme.
Vítěz předcházejícího ročníku Kuba Šperer své vítězství neobhájil a letos skončil ,,až‘‘ na bramborové pozici.
Tento turnaj přinesl spoustu zajímavých výsledků, kdy neregistrovaní hráči porazili spoustu (bývalých) profíků. Bývalí Mistři vrhu Přemek a Michal tak skončili až na 17.-18. místě, Kája, vítěz tohoto turnaje v roce 2017, skončil pak na příčce třinácté.
V pomyslné kategorii nikdy neregistrovaných hráčů by pak vyhrál Dusík následovaný Verčou a Jájou.
Verča a Kulík si za svá vítězství vysloužili poháry, odměny však dostal ale úplně každý.
 Na putovní pohár, který je dlouhodobě vystaven v Goalissimo Nepomuk, se pro rok 2019 připsalo jméno absolutního vítěze tohoto turnaje, a sice Kulíka.
Závěrem bychom rádi poděkovali za velmi zdařilý turnaj Kájovi a Přemkovi, který jej zorganizovali, především pak všem, kteří se jej zúčastnili. Budeme moc rádi, když se opět setkáme v roce 2020 na dalším vánočním turnaji.
 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008095.jpg další fotky z historie