Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Výročka u pionýrů

Jednání Rady Pionýrské skupiny Nepomuk se uskutečnilo v pátek 25.1.2019 na klubovně pionýra. Je to vlastně naše výročka, tak jsme hodnotili, připravovali a plánovali. Víc se dočtěte po rozkliknutí nadpisu.

img  img  img

Jednání Rady Pionýrské skupiny Nepomuk se uskutečnilo v pátek 25.1.2019 na klubovně pionýra. Je to vlastně naše výročka, tak jsme hodnotili, připravovali a plánovali. Slyšeli jsem od vedoucího skupiny zprávu o činnosti za rok 2018. Dvě stě pionýrů v Nepomuku se celoročně činilo šest dětských oddílů (dva výtvarné, stolní tenis, 2 florbalové a jeden všeobecný). Pět táborových klubů během celého roku se schází na akcích, kde se baví, seznamují a zejména připravují letní tábory. O prázdninách připravili šest táborů, kterých se zúčastnilo 363 dětí a staralo se o ně 118 dospělých. V průběhu roku bylo připraveno 74 akcí pro členy a ostatní děti a mládež. Zapojili jsme se do charitativní akce Český den proti rakovině a na konto jsme zaslali částku 9128 Kč. Oddíl Pusík a Knoflíci se zúčastnil republikové výtvarné soutěže Sedmikvítek a získali šest ocenění.

Pro rok 2019 jsme připravili opět zajímavé a naše již tradiční akce. Můžete se v březnu těšit na pionýrské bály, velikonoce a čarodějnice na klubovně, dračáky na Přebudově, kuličkiádu , drakiádu, dýňování a prosincové nebe, peklo a pohádku. Opět pro vás v období prázdnin připravíme šest táborů. Na táborové základně připravujeme novou výstavbu budovy, plány už máme, ale chybí nám ty peníze. Na výročce byli odměněni vedoucí, kteří pracují celoročně s dětmi A.Březáková, M.Týmlová, M.Svejkovské, K.Brejcha, M.Hons, M.Dvořák a hlavní vedoucí táborů. Poděkování patří hospodářce L.Strolené a vedoucímu naší skupiny Václavu" Kašíkovi" Horníkovi. Pro letošní rok máme zaregistrováno 197 členů. Nezbývá nám nic jiného než zase na plno zabrat a bavit se s dětmi po celý rok.*MD

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2017