Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Babety hodnotily

Není nad rekapitulaci a krásné zavzpomínání na prosluněné dny u řeky Otavy, spaní ve stanu, vaření na ohni a všudypřítomné vodácké Ahoooj, které zní v kempu, nebo na řece. Babety na vodě, krásné kino v naší klubovně. Ke správnému promítání patří samozřejmě popcorn a kola. Akce se moc povedla, takřka 100% účast už zdatných vodáků oživila naši klubovnu 9.1. 2019 a samozřejmě se i plánovalo a příští rok zase na vodě a na delší dobu. Tak zase Ahoj s Babetama *MS PS: Díky PS Nepomuk za podporu našeho oddílu a bezvadnou spolupráci. Hodně sil a hodně zdraví, ať se práce dobře daří :-)

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2017

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků 2017. img

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 004.jpg další fotky z historie