Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2018

Společný víkend na Přebudově

Víkend 8. - 10. 6. 2018 byl věnován k uskutečnění myšlenky společně stráveného víkendu napříč všemi táborovými kluby. Tato mimořádná akce PS Nepomuk byla plánována jako příležitost poznat lépe své druhy z jiných běhů, získat nové přátele, a zároveň propojit a zlepšit vztahy mezi našimi kluby. A protože člověka nejlépe poznáš při práci, nebylo nic lehčího než si nějakou vzít za svou.*Dejv - rozklikni nadpis

A tak se během soboty dostaly ke slovu štětce. Ty proměnily zaprášené interiéry jídelny v nové čisté, bílé, kouzelné místo vyzdobené zelenými otisky rukou. Řasami porostlá stinná místa chat byla obroušena a přebarvena novou hnědou lazurou. Bez práce nezůstal ani křovinořez, který celý den sváděl boj s vegetací. I ztrouchnivělá bouda na barely dostala svou dávku údržby, tak aby ještě chvíli mohla sloužit. Co naplat, v původních plánech byla i stavba přístřešku nad pódiem, ale vzhledem k absenci truhláře však nemohla být realizována.Sobotní večer jsme věnovali jednoduché, ale zábavné hře Úkoly a protiúkoly, při níž jsme se po dlouhém dni parádně odreagovali. Během víkendu jsme si užili hodně legrace, a není pochyb, že tato událost měla nakonec podstatně větší přesah než jen obyčejný pracovní víkend. Není již mnoho co dodat, takže mi nezbývá než vyslovit přání, aby se na příští společný víkend podařilo dorazit více lidem, protože tato akce za to opravdu stojí.

David Milota (Dejv)