Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Pionýrská světýlka

Podzimní výstavka tvoření oddílů Pusík a Knoflíci se uskutečnila ve všech prostorách naší klubovny. O dvorku až na půdu. Myslíme si, že se bylo na co dívat. Jak na vystavené výrobky dětí, tak i na krásně nazdobené dýně a také na výstavku vyrobených zvířátek. Naše ZOO pojede na výstavu Pionýrský sedmikvítek. Když nám nesvítily dýně, tak jsme nasvítili celý pionýrák. Dětem se naše světýlka moc líbily a ani se jim z klubovny domů nechtělo.

Více fotografií na odkaze:   http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2017/svetylka/

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008043.jpg další fotky z historie