Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Sešlost P2 na Přebudově

O víkendu nesoucí datum 6. - 8. 10. 2017 se naše přebudovská základna stala dějištěm tradiční podzimní sešlosti členů klubu P2. Chmurné, deštivé a chvílemi i nepříjemně studené počasí tak bylo prozářeno radostí a veselím lidí, kteří se v tak velkém počtu viděli v tomto roce naposledy. Rozklini nadpis.

img

Ač by se dal v celkovém ohlédnutí charakterizovat tento víkend jako příjemně relaxační, bylo naší náplní i zazimování základny. Uklidili jsme stoly, nařezali dříví, pouklízeli pár drobností, které bylo potřeba ještě uklidit a odpoledne jsme si zpříjemnili v lese hledáním hub.Malá skupinka labužníků pak rozehřála udírnu a jala se douzovat klobásky a špíček.Celé osazenstvo pak průběžně fandilo lítému boji, odehrávajícímu se v kuchyni. Mejla – kuchař nadšenec, zde statečně krotil zásobu obyčejných potravin a více než úspěšně je se svými pomocníky měnil ve výkvět italské kuchyně. Trocha kytary, dobré jídlo, pití, vůně přírody a člověk jako by byl v jiném světě.

 Snad mohu říct i za ostatní, že víkend jsme si náramně užili a už nyní se těšíme na další pédvojkové akce.*Jirka

 

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008104.jpg další fotky z historie