Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Sešlost P2 na Přebudově

O víkendu nesoucí datum 6. - 8. 10. 2017 se naše přebudovská základna stala dějištěm tradiční podzimní sešlosti členů klubu P2. Chmurné, deštivé a chvílemi i nepříjemně studené počasí tak bylo prozářeno radostí a veselím lidí, kteří se v tak velkém počtu viděli v tomto roce naposledy. Rozklini nadpis.

img

Ač by se dal v celkovém ohlédnutí charakterizovat tento víkend jako příjemně relaxační, bylo naší náplní i zazimování základny. Uklidili jsme stoly, nařezali dříví, pouklízeli pár drobností, které bylo potřeba ještě uklidit a odpoledne jsme si zpříjemnili v lese hledáním hub.Malá skupinka labužníků pak rozehřála udírnu a jala se douzovat klobásky a špíček.Celé osazenstvo pak průběžně fandilo lítému boji, odehrávajícímu se v kuchyni. Mejla – kuchař nadšenec, zde statečně krotil zásobu obyčejných potravin a více než úspěšně je se svými pomocníky měnil ve výkvět italské kuchyně. Trocha kytary, dobré jídlo, pití, vůně přírody a člověk jako by byl v jiném světě.

Snad mohu říct i za ostatní, že víkend jsme si náramně užili a už nyní se těšíme na další pédvojkové akce.*Jirka

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008104.jpg další fotky z historie