Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

P2- BudiOupn 2017

Dne druhého září se v malé vesnici jménem Budislavice nedaleko města Nepomuk, konal druhý ročník fotbalového turnaje Budioupn 2017. Na letošní ročník v malé kopané se sešly celkem tři týmy a to : Unibrick, All Boys a Jižní team.Jak to dopadlo? Rozklikni nadpis.

img

Rozlosovalo se pořadí zápasů a šlo se hrát. Hrálo se dvakrát patnáct minut, hokejové střídání a nakonec vyřazovací boje .
Vše probíhalo ve sporotovním duchu a příjemné atmosféře . První se umistil obhájce z lonského roku a to tým All Boys, na druhé pozici se umístilo družstvo z Českých Budějovic a to Jižní tým, třetí místo a to bronz obsadil Unibrick.
Všechny týmy dostali hodnotné ceny s diplomy. Velké poděkování patří sponzorům! Na závěr dne jsme grilovali klobásy.
Všem zůčastněným bych chtěl tímto poděkovat za skvělé sportovní výkony, hru Fair play a dobrou náladu. Závěrem jsem rád že se akce vydařila a již se těším na další ročník.
Jakub Vokurka
 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008035.jpg další fotky z historie