Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

HoT párty=deskovka Hra o Trůn

P3 připravila o víkendu zajímavý turnaj v deskové hře Hra o trůn a 20 hodinové promítání stejnojmeného seriálu. Rozklikněte nadpis a přečtěte si článek od Járy.

 

img

 

 

 

Hra o Trůny party


O víkendu 1. 9. 2017 – 3. 9. 2017 se uskutečnil první ročník HoT party, kterou organizovala na naší pionýrské základně skupina P3.
Nejprve se uskutečnil turnaj v deskové Hře o trůny, kterého se zúčastnilo 12 lidí a soutěžilo se hlavně o popcorny, které našly své využití o pár hodin později, když se začalo s maratonem.
Umístění v této hře bylo následující:
1. Místo: Chosé Hlobil
2. Místo: Terka Baštářová
3. Místo: Dominik Karásek

Po skončení tohoto turnaje se v druhé místnosti začínaly promítat na plátně nejlepší díly našeho oblíbeného seriálu, který běžel dlouhých 20 hodin v kuse.
Jedna pionýrská místnost se tedy proměnila v dokonalé kino, v té druhé se ale stále mohla hrát ona desková Hra o trůny – tentokrát však už ne v rámci turnaje.
Kolem jedenácté hodiny večer se všichni zúčastnění rozdělili do 5 týmů, které se následně utkaly proti sobě ve vědomostním kvízu. Pořadí bylo následující:
1. Místo: Lord Babiš
2. Místo: Chaosh ish a ladda
3. Místo: Faceless men
4. Místo: Stejně si to nikdo nebude pamatovat
5. Místo: Game of pillowš

Ty nejlepší týmy si domů odnesly krásné hraotrůnovské dárky, a sice macíky s potiskem různých motivů z tohoto seriálu, ale i další odměny v podobně brambůrků a podobných pamlsků.

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným za nádherný víkend, a doufám, že se spolu brzy shledáme na další plánované akci skupiny P3, která by měla snad být již v lednu.

Za P3 zapsal J. Brejcha 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008026a.jpg další fotky z historie