Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2016

Víkend P2 na horách

Jak je naši tradicí P2 i letos jsme se vydali o víkendu 8.-10.1.2016 na hory. Z počátku byla hromada spekulací, jakým směrem vyrazíme, ale nakonec jsme se všichni shodli na variantě chaty v Alžbětíně v Železné Rudě. Rozklikni nadpis a čti celý článek od Čerta.

img img img

Odjížděli jsme v pátek 8.1.2016 automobily po partách. Jedna parta z Českých Budějovic a zbytek z Plzně. Na místo jsme dorazili kolem 19-té hodiny. Nejprve jsme se ubytovali, vybalili a dali chladit zlatavý mok k pozdějším večerním radovánkám. Poté se vyrazilo do nedalekého hostince na večeři a naplánovat trasu na sobotní výlet. V sobotu jsme po snídani opustili naši rezidenci a vyšli ven. Vzhledem k tomu, že sněhová pokrývka již byla solidní, překvapivě většina lidí vyrazila na pěší tůru, která vedla přímo od našeho ubytování k Čertovu jezeru a poté na oběd na Špičák a do Železné Rudy (neměli jsme dva obědy, ale vzhledem k odlišným odpoledním plánům jsme se rozdělili).Po vynikajícím obědu se část lidí vydala do cukrárny, část do Bavorska a část šla vzhledem k sychravému počasí zpět na chatu. Večer jsme se i s lyžaři shledali opět v plné sestavě na chatě, kde jsme se věnovali kytarám, sborovému zpěvu, jídlu a pití. Zábava trvala dlouho do noci a všichni se dobře bavili.

V neděli jsme kolem obědního vyklidili objekt a vyrazili jsme zpět k domovům.Víkend jsme zhodnotili velmi kladně a za rok by jsme rádi vyrazili opět na stejné místo.

 

ČERT

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008127.jpg další fotky z historie