Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Turnaj v šipkách

Dne 26. 12. 2015 se uskutečnil Vánoční turnaj v šipkách šipkového oddílu Mistři vrhu Nepomuk ve spolupráci s Pionýrem Nepomuk. Účastnit se mohli i neregistrování hráči, hrálo se pavoukovým systémem na dvě prohry.Výsledky si přečtěte po rozkliknutí nadpisu.

img

Všech 17 účastníků hrálo shodně jednoho pavouka s tím, že pořadatelé brali ohled na rozdíly (byť mnohdy nepatrné) mezi hráči registrovanými a neregistrovanými. Celkové vítězství a putovní pohár si odnesl Tomáš Kulhánek, který se na stupních vítězů obklopil Janem Špererem po pravici a Jakubem Špererem po levici (všichni ze ŠK Mistři vrhu Nepomuk). Medaile byly připraveny i pro nejlépe umístěné neregistrované hráče, kdy prvenství obsadil Josef Panc, na druhém místě skončil Jaroslav Brejcha a třetí místo vybojovala spolu s medailí pro nejlepší ženu turnaje Veronika Durasová. Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávený den a těšíme se na shledanou u dalších turnajů.

Za ŠK Mistři vrhu Nepomuk a Pionýr Nepomuk, z.s.

Mgr. Martin Brejcha 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008103.jpg další fotky z historie