Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Florbal u pionýrů v Nepomuku

Druhým rokem funguje tento sportovní oddíl, který má tréninky každé úterý v Nepomucké sportovní hale od 15 do 17 hodin. Široké věkové rozpětí 6 – 15 let působí velmi rozmanitě a většina vzorně reprezentuje ve školních soutěžích. Rozklikni nadpis a dočti článeček od *MS

img img img

Mezi úspěšné týmy se letos zařadili mladší žáci (3. – 5. ročník) ZŠ ŽINKOVY, kteří postoupili do krajského kola, které proběhne v lednu. Z našich florbalistů je v tomto týmu Pavlík Svejkovský, Pepča Böhm, Dan Kočka a z úspěšného loňského týmu navíc Tadeáš Kvěch, Michal Vladař a Lukáš Nguyen.
Děvčata (6. - 8.ročník) se již čtvrtým rokem drží na medailových pozicích v krajském kole a letos opět patří mezi nejlepších 12 týmů v ČR. 26.1.2016 budou bojovat o postup na republikové finále. Držte palce, budou to opravdu potřebovat J. V týmu je většina našich florbalistek (Markét Punčochářová, Naty Vladařová, Sára Beránková, Tereza Kočková, Míša Bartičková, Pavlínka Svejkovská, Máří Rottová, Terka Karhanová a Lucka Macháčková). Za vzornou reprezentaci děkuje trenérka Marie Svejkovská.

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008083.jpg další fotky z historie