Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Tradiční „Pédva“ bowling 12.12.2015

Tentokrát jsem nespletl datum. P2 uspořádala bowling stejně jako P5. Jedni na Éčku a dvojka na Papírně. Rozklikněte název článku a přečtěte si, co napsal Mejla.

V čase předvánočním se do Plzně sjela většina klubu P2, aby si společně změřila síly v porážení kuželek. Všichni hodili starosti se zařizováním Vánoc za hlavu a neváhali přijet. Vždyť je to jen jednou za rok. Sešli jsme se „na Papírně“ už před začátkem a sdělovali jsme si novinky, které nesnesly odkladu. Pravda, i na vánoční téma došlo, ale nikoho to netrápilo. Vždyť jsme se sešli kvůli zábavě.Po příchodu posledních ohlášených jsme se odebrali k pánovi, který nám přiřadil dvě dráhy, a my mohli začít.Stejně, jako každý rok, probíhala urputná bitva o co největší skóre. Jazýček vah štěstí se přiklonil tu na jednu a tu na druhou stranu. Trew se radoval ze série pěti „striků“, Robin z toho, že koule nespadla do žlábku, Kašík z toho, že už může sundat ty „zatraceně malý“ boty a všichni kolektivně z každé spadlé kuželky. Na konci oslavovalo trio pánů, Michal, Trew a Pája umístění na pánské špici. I dámská část se radovala. Kačenka, Anetka a Robin z umístění na dámské špici. Komu z vítězů patřil výsledek 153 bodů a komu 98 nechám na vaší fantazii. Jedno je však jisté. Vyhráli (si) všichni. Když byly botky umístěné tam, kam patří, sesedli jsme se ke stolu a povídali a povídali a ani jsme si nevšimli, jak ten čas letí. Zvedli jsme se tedy a zamířili do svých domovů, abychom se mohli na druhý den zase ponořit do předvánočního shonu a v myšlenkách se těšit na další rok našeho házení.

Ahoj Mejla

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008075.jpg další fotky z historie