Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Tradiční „Pédva“ bowling 12.12.2015

Tentokrát jsem nespletl datum. P2 uspořádala bowling stejně jako P5. Jedni na Éčku a dvojka na Papírně. Rozklikněte název článku a přečtěte si, co napsal Mejla.

img img img

V čase předvánočním se do Plzně sjela většina klubu P2, aby si společně změřila síly v porážení kuželek. Všichni hodili starosti se zařizováním Vánoc za hlavu a neváhali přijet. Vždyť je to jen jednou za rok. Sešli jsme se „na Papírně“ už před začátkem a sdělovali jsme si novinky, které nesnesly odkladu. Pravda, i na vánoční téma došlo, ale nikoho to netrápilo. Vždyť jsme se sešli kvůli zábavě.Po příchodu posledních ohlášených jsme se odebrali k pánovi, který nám přiřadil dvě dráhy, a my mohli začít.Stejně, jako každý rok, probíhala urputná bitva o co největší skóre. Jazýček vah štěstí se přiklonil tu na jednu a tu na druhou stranu. Trew se radoval ze série pěti „striků“, Robin z toho, že koule nespadla do žlábku, Kašík z toho, že už může sundat ty „zatraceně malý“ boty a všichni kolektivně z každé spadlé kuželky. Na konci oslavovalo trio pánů, Michal, Trew a Pája umístění na pánské špici. I dámská část se radovala. Kačenka, Anetka a Robin z umístění na dámské špici. Komu z vítězů patřil výsledek 153 bodů a komu 98 nechám na vaší fantazii. Jedno je však jisté. Vyhráli (si) všichni. Když byly botky umístěné tam, kam patří, sesedli jsme se ke stolu a povídali a povídali a ani jsme si nevšimli, jak ten čas letí. Zvedli jsme se tedy a zamířili do svých domovů, abychom se mohli na druhý den zase ponořit do předvánočního shonu a v myšlenkách se těšit na další rok našeho házení.

Ahoj Mejla

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008075.jpg další fotky z historie