Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Rozvícení stromečku v Neurazech

Obec Neurazy připravila na bronzovou neděli 6.12.2015 "Vánoční výstavu" v budově obecního úřadu a rozvícení vánočního stromku na návsi. Na výstavě byl i stůl s vánočními výrobky našeho pionýrského oddílu Babety Neurazy. Babety však byli vidět na návsi u vánočního stromu, kde zajišťovali občerstvení . Celá výstava a adventní večer se neurazským určitě povedl.

img img img

Článek od Babet:

Naši  letošní činnost jsme zahájili tvořivými dílnami, kdy naší klubovnu vyzdobili andílci z korálků, náramky,  krásné náhrdelníky, jejichž výrobu zvládli i kluci a velký úspěch měla i výroba mýdla a karamelových lízátek.

Dílny jsme 3x zopakovali a vrcholem byla vánoční výstava v Neurazech (6.12.2015),  kde jsme se krásně prezentovali v našem stanu a Pionýru Nepomuk rozhodně ostudu neudělali. *MS

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008034a.jpg další fotky z historie