Kategorie: Akce roku 2010

Dýňové království

V prostorách naší klubovny a to tentokráte v Galerii Na Dvorku se uskutečnila podzimní výtvarná dílna s výstavkou nazvanou Království dýní.

img img img

Co jsme tvořili je tedy už zřejmé. Dlabalo se, řezalo se, škrabalo se do malých, ale i velikánských dýní. Dalo to práci je letos vypěstovat, ale opět jsme měli na výstavce kolem čtyřiceti dýní a dýniček.

Než se setmělo byly už dýně naaranžovány ve výstavních prostorách naši galerie. Rozsvítili jsme svíčky a vernisáž výstavy mohla začít. Účastníci si ze zájmem prohlédli dýňové výtvory a moc se jim líbil král Dýňák s princeznou, rytiřem a kouzelníkem.

Ocenění získal dýňák Písař od Babet, strašidelný hrad Andejky Tyrpeklové, soubor dýníček od Pusíka a družiny ZŠ Žinkovy a Kukuřičáky od Aleny Březákové.

Druhý den v podvečer se výstava opět otevřela a celkem ji shlédlo 140 dětí a dospěláků. Po výstavě jsme dýně rozvezli po Nepomuku, kde nám svítili ještě začátkem listopadu.*MD

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008017a.jpg další fotky z historie