Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015, Tábory 2015

Tábor P3 - Tábor kultury

V Přebudově se i letos sešla super parta táborníků a vedoucích, aby společně strávili první dva týdny v srpnu (2.-15.8.2015). Na děti už při příjezdu čekali dospěláci přestrojení za mimy, aby dali tušit, že tábor bude zaměřen na kulturu ve všech jejích podobách. Plzeň je letos evropským hlavním městem kultury a nám se podařilo získat od města záštitu.Rozklikněte nadpis článku a přečtete si celý článek od M.Brejchy.

img img img

Vyráběli jsme, malovali, promítali filmy. Ráďa Růžička nám přednášel o světě reklamy, při velké diskotéce v Čečovicích nám tradičně hrála hudební skupina ORION a zlatým kulturním hřebem letošního putování bylo dozajista účinkování hudebníka VOXELA (Český slavík 2014 – Hvězda internetu), po kterém následoval pečlivě připravený galavečer spojený s volbou táborové MISS.

            Nechybělo ani vyžití sportovní, vědomostní olympiády, soutěže, zdravověda s figuranty, policejní přednáška Vaška Mertla, ekohrátky s ekology z projektu „Tonda obal na cestách“ a mnoho dalšího.

            Počasí nám více než přálo (vždyť první déšť přišel se zasmutněním až po odjezdu dětí), proto přišla velmi vhod i návštěva nepomuckých hasičů s pěnou. Všem jmenovaným velmi děkujeme a připojujeme i poděkování sponzorům, kterými byli: Magistrát města Plzně a firmy Klaus Timber, Fraus, Levné knihy, Albi, Hamé, Tesco, Efko.

Zvláštní poděkování patří p. Duškovi z Liškova, u něhož jeden z našich táborových oddílů při hře „Dědeček měnil až vyměnil“ směnil pojízdné auto. Věřím, že si všichni tábor užili a těšíme se za rok na shledanou.

 Za III. běh Mgr. Martin Brejcha

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 001.jpg další fotky z historie