Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015, Tábory 2015

Tábor Pusík 2015

Pionýrský oddíl Pusík připravil zejména pro dětí z oddílu příměstský tábor v týdnu od 17.-21.8.2015 na naší klubovně v Nepomuku. Tábora se zúčastnilo 14 děvčat a zajišťovali ho čtyři vedoucí oddílu. Dopolední program by zaměřen na výtvarnou činnost a odpolední na turistické výpravy za poznáním. Rozklikněte nadpis článku a najdete i odkaz na fotografie.

img img img

odkaz na fotografie z tábora:  http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2015/tabor-pusik/

Pokračování článku:

Hned pondělní dopoledne jsme se vrhli na naše tvoření s plnou vervou. Děti vyrobily čtyři nádherné výrobky a za celý týden jsme jich napočítali celkem čtrnáct. Nejvíce se líbila pavučina s pavoukem, pionýrský polštářek a myšky. Počasí se nám moc nevyvedlo do čtvrtka poprchávalo, ale od naších výprav za poznání nás to neodradilo. První výprava nás zavedla k zámku v Žinkovech a do pěkného tamního muzea. Poznávačka po Nepomuku také neměla chybu, prošli jsme většinu památek v našem městě. Moc pěkný výlet byl také do Spáleného Poříčí, kde nás zaujala prohlídka muzea a galerii ve Špejcharu. Sportovní odpoledne s procházkou přes tři dětské hřiště okolo Zelené hory se také vydařil. Závěrečné páteční odpoledne bylo zakončeno projížďkou na koních v rekreačním areálu Bližanovy-Machov. Pestrý týden s pionýry se nám opět vydařil a již se těšíme na naše pravidelné celoroční tvoření s méďou Pusíkem.

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008012.jpg další fotky z historie