Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015

Výroční Rada PS Nepomuk.

Jednání Rady Pionýrské skupiny v Nepomuku se uskutečnilo v pondělí 2.2.2015 na naší klubovně.Jednání byl přítomen i starosta Města Nepomuk ing.Jiří Švec. Na programu bylo tradiční schvalování zpráv,plánů, rozpočtů a volba rady a vedení skupiny. V diskusi vystoupili vedoucí oddílů a klubů. Plán akcí bude jěště dopřesněn a najdete ho na naších stránkách v odkazu připravujeme. Vedoucí skupiny Václav Horník poděkoval všem za práci v uplynulém roce, předal ocenění vedoucím A.Březáková, M.Týmlové, M.Svejkovská a M. Brejchové. Vyzval všechny pionýry, aby se aktivně zapojili do činnosti a akcí pionýrské skupiny směrované k 25.výročí obnoveného Pionýra.

img img img img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018