Kategorie: Akce roku 2010, Tábory 2010

Celý rok v jednom týdnu

Poslední týden v červnu se uskutečnil tábor rodičů s dětmi na Přebudově. Třicet dětí a dvacet rodičů přijelo s očekáváním, co nám pionýři z Nepomuku připravili za program.

Námět Bavíme se celý rok je náročný už tím , že zvládnout celý rok v šesti dnech je přímo nemožné. V neděli jsme se loučili se zimou, masopust, karnevalové veselí, vynášení zimy.

V pondělí už bylo jaro , kuličkiáda, zdobení máje, slet čarodějnic a také prvomajový průvod prošel na táboře.

S létem jsme neměli velké problémy, horko bylo a k létu patří sportování a dovelené. Uskutečnila se táborová olympiáda o pravé medaile a taká výlet na dovolenou do Karibiku.

V Přebudově je stejné nejlépe a tak přišel podzim, pouštění draků a všeho co létalo. Vylétly balónky s přáním, veliké bubliny, vlašťovky, ale také byla strašidelná helouvínská noc s ohňostrojem.

Poslední den na táboře byly rampouchy a napadl sníh, koulovali jsme se, lyžovali, hráli hokej. Pořádně jsme se oblékli. Jaroušek měl na sobě celkem osmdesát kousků oblečení triček, kalhot, ponožek, čepic a ve třiceti stupňovém vedru mu nebyla vůbec zima.

Závěr tábora byl vánoční se stromečkem, dárečky a nechyběl ani čert s Mikulášem. Na takový tábor určitě zase rádi přijedeme.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008088b.jpg další fotky z historie