Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2014

Čertovská řádění s Mikulášem u pionýrů

Pusíkovci připravili pro děti mikulášskou nadílku v pionýrském domě v Nepomuku. Sto šedesát návštěvníků si prošlo naše nebe, peklo a pohádkovou půdu. Na dvorku potkali houf čertů a neměli to s nimi jednoduché. Kniha hříchů, hraní o dušičky, nejedna slzička zde také ukápla. V nebíčku u Mikuláše a andělů to bylo o hodně hezčí. Za básníčku a písničku dostali mikulášský kornout sladkostí. Mohli si zde také prohlédnout výstavku vánočních dovedností, které vytvořily děti z oddílu Pusík a Knoflíci. Překvapením pro některé byla naše pohádková půda se Sněhurkou a trpaslíkem, šmoulou, vodníky a králem. Kdo během procházky dostal hlad mohl ochutnat čertovské buřtíky nebo nebeské párky. Ještě v pátek se můžete těšit doma na mikulášskou nadílku a za chviličku tady budou už vánoce. Naší pionýrští čerti byli ještě k vidění v pátek při nadílce v rodinách, kdy chodily tři naše party. V sobotu opět řádili na besídce na Sokolovně a v Třebčicích. Po rozkliknutínadpisu najdete odkaz na fotografie.

img img img

 

foto na odkaze:  http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2014/mikulas/

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008015.jpg další fotky z historie