Kategorie: Akce roku 2010

Pionýrské vysvědčení

Pionýři v Nepomuku ukončili pionýrský rok 2009/2010 setkáním oddílů na pionýrské klubovně. Vedoucí oddílů vyhodnotili nejlepší pionýry a předali jim plakety Pionýr 2010.

img img img

Ocenění z oddílu Tuláci převzala Vendy Ježková, Tereza Starinská a Kačka Ježková. Z oddílu Puťák byl vyhodnocen Filip Dvořák, Lukáš Drahoňovský a Jan Tyrpekl. Ocenění získal z oddílu Pilgrims Roman Vodička Dominik Slivoň. Z oddílu Pusík byla odměněna Anička Viktorová, Adnrea Tyrpeklová, Monika Šimková. Babety Neurazy ocenili Pavlíka, Svejkovského, Štěpánku Panešovou , Marušku Keslovou a Helenu Dvořákovou.

Putovní pohár nejlepšího oddílu byl předán pionýrům z oddílu Pusík za celoroční činnost zejména za přípravu výtvarných dílen a výstav v rámci celého roku pod názvem Bavíme se celý rok.

Vedení pionýrské skupiny děkuje zejména oddílovým vedoucím a instruktorům, který připravují a zajišťují schůzky, akce, výlety, hry pro děti v průběhu celého roku . Dík patří A.Březáková, L.Vladařové, S.Švecovi, J.Vokáčové, M.Rottovi, M.Svejkovské, M.Vodičkové, H.Augustové, L.Drahoňovskému a M.Dvořákovi. Po předání ocenění se dvorek proměnil soutěžemi na dvanáct měsíců a Bavili jsme se vlastně celý rok. Za absolvované soutěže byla odměna párek v rohlíku.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008082.jpg další fotky z historie