Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2013

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Dne 21.12. uplynulého roku se pod hlavičkou nepomuckého Pionýra uskutečnil již tradiční vánoční turnaj ve stolním tenisu. V šesti kategoriích se utkalo celkem 42 dětí a dospělých. V kategorii děvčat se na prvním místě umístila Denisa Milotová. Prvenství ve skupině 8-11 let obsadil Tomáš Michálek. V kategorii 12-13 let si nejlépe vedl Filip Dvořák. V kategorii 14-15 let byl nejúspěšnější Pavel Veselý. Skupinu účastníků starších 15 let ovládla Miluška Brejchová. Ve finálových čtyřhrách zvítězilo duo Jan Tyrpekl a Filip Dvořák. Vzhledem k hojné účasti i předvedeným výkonům lze turnaj hodnotit jako velmi vydařený. Městu Nepomuk patří dík za poskytnutí prostor pro jeho uspořádání a všem účastníkům za to, že si v předvánoční době našli čas na trochu sportování. Za rok se budeme těšit zase na shledanou. Napsal nám Martin Brejcha.

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.