Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2013

Vánoce s Pusíkem

V pátek 20.prosince v podvečer se sešlo patnáct pusíkovců na klubovně, aby si užili Vánoce s Pusíkem. Po ubytování na ně čekala jejich oblíbená hra PioBiNGO založená na štěstí a soutěživosti. K večeři připravila Monika hranolky s kečupem. S plnými bříšky jsme se vrhli na večerní výtvarnou dílnu. K vánocům patří zdobení perníčků a také výzdoba bytu a domu. Přijďte se podívat jak máme krásně vyzdobená okna na klubovně. Míra nám připomněl vánoční zvyky a některé jsme si vyzkoušeli. Moc jsme se těšili na diskotéku v bílém a taneční soutěže. Ráno po snídani jsme tvořili krásné náušnice a dodělávali naše stromečky. Setkání jsme ukončili před stromečkem a od našeho pionýrského psa jsme dostali krásné dárečky. Přejeme všem krásné a pohodové vánoce. Odakz na fotky najdete po rozkliknutí nadpisu.

fotografie najdete na tomto odkazu http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2013/vanoce-s-pusikem/

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008034b.jpg další fotky z historie