Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2013

Vánoce s Pusíkem

V pátek 20.prosince v podvečer se sešlo patnáct pusíkovců na klubovně, aby si užili Vánoce s Pusíkem. Po ubytování na ně čekala jejich oblíbená hra PioBiNGO založená na štěstí a soutěživosti. K večeři připravila Monika hranolky s kečupem. S plnými bříšky jsme se vrhli na večerní výtvarnou dílnu. K vánocům patří zdobení perníčků a také výzdoba bytu a domu. Přijďte se podívat jak máme krásně vyzdobená okna na klubovně. Míra nám připomněl vánoční zvyky a některé jsme si vyzkoušeli. Moc jsme se těšili na diskotéku v bílém a taneční soutěže. Ráno po snídani jsme tvořili krásné náušnice a dodělávali naše stromečky. Setkání jsme ukončili před stromečkem a od našeho pionýrského psa jsme dostali krásné dárečky. Přejeme všem krásné a pohodové vánoce. Odakz na fotky najdete po rozkliknutí nadpisu.

fotografie najdete na tomto odkazu http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2013/vanoce-s-pusikem/

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008034b.jpg další fotky z historie