Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2013

Zahájení pionýrského roku

Ve středu 18.9. v 16,30 h. se nás sešlo na klubovně kolem čtyřicíti. Děti, pionýři, rodiče a vedoucí tří našich oddílů.. Alena zahájila nový pionýrský rok předáním putovního poháru pro nejlepší oddíl za rok 2012-2013 a to oddílu Pusík. Na klubovně byla připravena ukázka z činnosti oddílu Knoflíci tvořily krásnou levanduli. Pusík vyráběl žonglovací míčky a Martin jim předvedl jak se má správně žonglovat. Babety ukázaly také co umí. Zajímavé bylo keškování. Kdo ještě neviděl naši Pohádkovou půdu mohl se po ní projít. K vidění byla i výstavka fotografii z letošních táborů. Nový pionýrský rok byl tedy zahájen a záleží zejména na vedoucích jak bude krásně barevný.

odkaz na fotky:

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008022.jpg další fotky z historie