Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2012

Dýňování - výtvarná dílna

Oddíl Pusík připravil pro děti z oddílu středeční výtvarnou dílnu nazvanou Dýňování 2012. Měli jsme dostatek malých dýniček a přízdob. Děti z nich vytvořily nádherné dýňová strašidýlka a také princezny, které všechny putovaly na naší výstavu. V neděli jsme se sešli ještě na klubovně na dlabání velkých dýní. Výstava Dobrodružství s dýněmi je od 29.10. do 2.11.2012 v Domě Augustina Němejce na náměstí určitě se přijďte podívat. Pionýři z oddílů a klubů se sejdou na výstavě ve středu 31.10.2012 v 16,30 h. Prohlédneme si výstavku a popovídáme.

Podívejte se na fotografie http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2012/dynovani/

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008116.jpg další fotky z historie