Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2012

Dobrodružství na zámku

Pionýr Nepomuk byl také spolupořadatel turistické akce Klubu českých turistů v Nepomuku Podzim pod Zelenou Horou, který se uskutečnil ve dnech 12.-14. 10. 2012. Přečtěte si článeček a podívejte se na fotografie z naší turistické trasy.

img img img

Součástí turistického pochodu Podzim pod Zelenou Horou, který se uskutečnil v sobotu 13.10.2012 byla i sedmi kilometrová trasa, kterou zajišťoval Pionýr Nepomuk. Účastníky pochodu převezl  autobus, který doprovázel náš maskot pionýrský pes k zámku Žinkovy. Na zámku pionýři připravili  překvapení pro děti v  zámeckém stylu v nádherných kostýmech.  Splněním čtyř úkolů získaly děti  odměnku. Cesta ze zámku pak zamířila na hrad Potštějn a gloriet Templ, kde na děti čekal další úkol s liškou. Tajná kontrola u Nového rybníku nabídla pochodníkům občerstvení.  K chuti přišli zejména párky v rohlíku a čaj.  Ještě pár kilometrů a byli jsme v cíli  na náměstí v Nepomuku. Náš pes rozdal diplomky a společně se vyfotil s partou Pusíkovců.  Byla to nádherná procházka ve sluníčkovém počasí.

podívejte se na fotografie: http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2012/dobrodruzstvi-na-zamku/

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008022b.jpg další fotky z historie