Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2012

Dobrodružství na zámku

Pionýr Nepomuk byl také spolupořadatel turistické akce Klubu českých turistů v Nepomuku Podzim pod Zelenou Horou, který se uskutečnil ve dnech 12.-14. 10. 2012. Přečtěte si článeček a podívejte se na fotografie z naší turistické trasy.

Součástí turistického pochodu Podzim pod Zelenou Horou, který se uskutečnil v sobotu 13.10.2012 byla i sedmi kilometrová trasa, kterou zajišťoval Pionýr Nepomuk. Účastníky pochodu převezl  autobus, který doprovázel náš maskot pionýrský pes k zámku Žinkovy. Na zámku pionýři připravili  překvapení pro děti v  zámeckém stylu v nádherných kostýmech.  Splněním čtyř úkolů získaly děti  odměnku. Cesta ze zámku pak zamířila na hrad Potštějn a gloriet Templ, kde na děti čekal další úkol s liškou. Tajná kontrola u Nového rybníku nabídla pochodníkům občerstvení.  K chuti přišli zejména párky v rohlíku a čaj.  Ještě pár kilometrů a byli jsme v cíli  na náměstí v Nepomuku. Náš pes rozdal diplomky a společně se vyfotil s partou Pusíkovců.  Byla to nádherná procházka ve sluníčkovém počasí.

podívejte se na fotografie: http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2012/dobrodruzstvi-na-zamku/

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008022b.jpg další fotky z historie