Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2023

Vánoční turnaj-stolní tenis

V sobotu 9. prosince se uskutečnil Vánoční turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnilo přes 50 hráčů a diváků.Soutěžící byli rozděleni do několika kategorií dle věku či pohlaví, výsledky jsou následující.Víc po rozkliknutí nadpisu**JaroslavB

img

V sobotu 9. prosince se uskutečnil Vánoční turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnilo přes 50 hráčů a diváků.
Soutěžící byli rozděleni do několika kategorií dle věku či pohlaví, výsledky jsou následující:

4. místo: Zita Krejcarová

Do kategorie starších žáků se přihlásilo 9 sportovců, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Z té postoupili dva nejlepší do vyřazovací části pavouka, výsledky jsou následující:

Starší žáci:
1. místo: Filip Lukáš
2. místo: Patrik Novák
3. místo: Josef Břicháček
4. místo: Kristýna Šloufová

V nejzkušenější kategorii dospělých se proti sobě utkalo 24 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř skupin po šesti hráčích. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým na dva vítězné sety a nejlepší čtyři hráči z každé skupiny postoupili do vyřazovací části turnaje.
Výsledky jsou pak následující:

1. místo: Jaroslav Sládek
2. místo: Pavel Dvořák
3. místo: Vojtěch Duraj
4. místo: Tomáš Hýsek

Kvalita v dospělé kategorii byla opravdu znát a i letos jsme přilákali několik hráčů, kteří hrají například i krajské úrovně. Zároveň nám ale na turnaj přijde vždy i několik hráčů, kteří stolní tenis hrají opravdu jen rekreačně, proto jsme se i letos rozhodli pro udílení ceny útěchy.
Hráči, kteří tedy nepostoupili ze svých skupin a kteří se umístili na pátém či šestém místě, postoupili do čtvrtfinálového pavouka. Pořadí v ceně útěchy je tedy následující:

3. místo: Nikola Hýsková

Na závěr bychom chtěli poděkovat především perfektní organizaci pod vedením Karla Brejchy staršího a už teď se moc těšíme na další ročník!

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img