Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2022

Vánoční turnaj- stolní tenis

V sobotu 10. prosince se v nepomucké sportovní hale uspořádal Vánoční turnaj ve stolním tenise pod hlavičkou Pionýra. Aktivně se jej zúčastnilo 34 hráčů, kteří byli rozděleni do několika kategorií. Výsledky jsou následující: rozklikněte nadpis

img

Na prvním místě v dospělých mužích se umístil favorit turnaje Marcel Havlíček. Druhé místo obsadil pořadatel a někdejší hegemon tohoto turnaje Karel Brejcha starší. Ten se sice ve své skupině umístil až na třetím místě, klání ve vyřazovací části mu ale vyšla téměř na jedničku.
Bronzovým hráčem se pak stal vítěz skupiny C Pavel Dvořák, který v boji o třetí místo zvítězil nad Jiřím Langem, vítězem skupiny B.
V této kategorii si zahrálo celkem 18 mužů včetně pěti dorostenců, kteří si chtěli zahrát ve starší kategorii. Nakonec ale zbyl čas i na to, aby si kluci zahráli mezi sebou ve vlastní kategorii, která dopadla následovně:
Na prvním místě se umístil Kryštof Kotiš, který byl následován Lukášem Jandíkem a Václavem Kotěšovcem.
V dámské kategorii proti sobě nastoupilo sedm žen a děvčat, která proti sobě nastoupila každé s každým. Nejlepší tři hráčky měly mezi sebou tzv. trojúhelník, rozhodly proto finálové zápasy, které nakonec dopadly takto:
Vítězkou se stala Anna Horová, která byla následována Kristýnou Šloufovou a Adélou Bělovou. Čestnou zmínku si pak určitě zaslouží Bělovy, které obsadily více než polovinu této kategorie.
V mladších klucích se na prvním místě umístil Josef Břicháček, který byl následován Michalem Viktorou a Davidem Kotěšovcem.
A v kategorii úplně nejmenších se pak na prvním místě umístila Kačenka Bělová, druhý byl Óňa Brejcha a třetí místo obsadil Míša Brejcha.
Speciální díky pak patří Karlu Brejchovi staršímu, který celý turnaj zorganizoval. Úsilí, které do něj vložil, bylo rozhodně znát na každém milimetru a jsme za to moc vděční. Děkujeme.
Příští turnaj, když pámbu a pan Brejcha dají, by se měl uskutečnit na Velikonoce 2023. Určitě Vás ale rádi uvidíme i na dalších akcích, které do té doby bude Pionýr Nepomuk ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img