Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2016

P2 v listopadu tradičně na Chvalov

Chvalov 4.-6.11.2016 Přečěte si celý článek od Mejly.

Chvalov 4.-6.11.2016

Ani jsme se nestačili pořádně vzpamatovat z přicházejícího podzimu a další relaxační víkend na Chvalově byl tady. Sešli jsme se někdo na nádraží, někdo v autě, abychom se vydali na strastiplnou cestu do okolí dančího ráje v Blatné. Cestující auty dorazili včas, aby připravili hřejivý oheň a vlakoví cestující se měli kde ohřát. Když jsme se nakonec sešli na místě, nastal čas pro dlouhé hovory, které byly tu a tam přerušeny přijíždějícími auty. Tedy konkrétně dvakrát. Ještě dojížděli kamarádi, kteří to prostě jinak nestíhali. V jednom autě se dokonce navíc vezly dvě kytary, které naše posezení u ohně prodloužily.

Brzy ráno se kytaristé museli vytratit zpět do civilizace a jeden blázen k rybníku. Po letech jsme opět natrefili termín výlovu a Vočko si domluvil brigádu. Pomáhal s výlovem. Chodili jsme ho pozorovat, chodili jsme po blízkém okolí, připravovali si snídaně, obědy, ryby z blízkého rybníka na svačinku, bavili se, nebo prostě jen odpočívali. Mezitím dorazil zbytek výpravy, seznámil se se situací a čas plynul.

Když se konečně nachýlil, ozval se rozhodný hlas, ustrojili jsme se a vyrazili do Lažánek na zábavu. Díky rozhodnosti jsme pro jistotu dorazili o dvě hodiny dříve a chladli jsme před sálem, než nám dobré duše za hodinu otevřely. Na zábavě tradičně spousta muziky, zábavy a tance. Tradičně jsme vybrali podstatnou část tomboly. Ing. Králík byl tentokrát směněn a tak jedinými živými tvory, které jsme donesli, byli dva kapři. Zábava pokračovala a postupně jsme se začali vytrácet do tmy okolních lesů, abychom mohli ještě hodinku šlapat do pelíšků.

Za neustávajícího deště jsme všichni nakonec dorazili na místo a usnuli.

Ráno nás čekal již pouze úklid a cesta domů.

Letošní, rybí, Chvalov se opět vydařil a těšíme se na Chvalovy následující.

Ahoj

Mejla

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008031c.jpg další fotky z historie