Foto-Tábor 2011

Rozkliknutí  názvu článku přejdete na galerii fotografií.


První běh

Se uskutečnil od 3.-16.7.2011 na Přebudově. Děti zažily dobrodružnou plavbu po všech kontinentech. Letos se z táborníků přebudovského 1. běhu stali příslušníci jednotlivých kontinentů: Evropy, Asie, Austrálie, Afriky, Jižní a Severní Ameriky. Svou zemi a obyvatele si však jednotlivé skupiny dobyvatelů musely nejprve zasloužit. Oddíly musely projevit kuráž, chrabrost a bystrost, aby získaly požadované území. Žádnému z kontinentů nesměla chybět vlajka, hymna ani letitá historie. A protože jsme táborníci s duší cestovatelů, vydali jsme se všichni společně na cestu po jednotlivých světadílech, abychom poznali nové krajiny, přátele i způsoby žití.Hlavním vedoucí byla Mgr. Lucka Ptáčková.

Obrázků: 102

Druhý běh

Tábor P2 se uskutečnil na Přebudově ve dnech 17.-30.7.2011. Námětem tábora byla hra Časohrádky profesora Tik - Ťaka. Tábor se putoval od pravěku,středověku až po současnost.Zopakovali si všechno to nejepší z posledních pěti táborů druhého běhu.Halvním vedoucím tábora byl Bc.Vašek Horník.

Obrázků: 320

Třetí běh

Tábor pod názvem Na hodně Divokém západě se uskutečnil v Přebudově 31.7.-13.8.2011.Táborníci v kovbojských kloboucích zkoušeli krocení býka, házení lasem, střelbu, jízdu na opravdovém koni, výrobu totemů a další kovbojské a indiánské dovednosti. Vedoucím tábora byla Ing.Miloslava Brejchová.

Obrázků: 62

Čtvrtý běh

Poslední táborový běh na Přebudově byl ve znamení pověstí a dobrodružství dávných Keltů. Dětem se na táboře moc líbilo. Hlavní vedoucí Majda Vokurková svoji úlohu zvládla moc dobře a dokonce byla i v televizi.

Obrázků: 115

Pátý běh Buben

Tábor proběhl od 2.7 do 16.7.2011 na základně Buben, Hracholusky. Celotáborová hra Hvězdná brána. Děti se nejenom vyřádily na hřišti, ale i se učily zachraňovat a ošetřovat zraněného. Každý účastník tábora, včetně vedoucích a i kuchařů, si vyzkoušel masáž srdce a umělé dýchání. Navštívili jsme také bio farmu se ZOO v Újezdě nade Mží. Zde si děti pochovaly některé zvířátka a také je nakrmily. Samy si utloukly máslo, které na konci exkurze ochutnaly.Hlavním vedoucím tábora byl Míra Hejlík.

Obrázků: 282

Tábor rodičů s dětmi

Ještě před prázdninami v týdnu od 25.6.- 2..7.2011 se Přebudov zaplnil těmi nejmenšími zejména předškoláky a jejich rodiči. Čtyřicet dva táborníků putovalo kolem světa za zvířátky.Navštivili jsme všechny světadíli a plyšová zvířátka v čele s pionýrským maxipsem nás bavilla po celý týden. Hlavním vedoucím tábora byl Míra Dvořák.

Obrázků: 384

Šumava 2011

Pohádková Šumava jíž po šesté.Letos nás doprovázela knížka Matáskovo putování tajemnou Šumavou.Parta 16 pochodníků našlapala 75 kilometrů a opět poznala nové kouty Šumavy. Hlavním vedoucím byl Míra Dvořák.

Obrázků: 213

Táborová dílna médi Pusíka

Pusíkova dílna byl druhý ročník týdenního tábora na naší klubovně v Nepomuku. V týdnu od 22.-26.8.2011 čtrnáct dětí tvořilo nádherné výrobky a také putovalo za poznáním v okolí Nepomuku. Hlavním vedoucím tábora byla Bc.Alena Březáková.

Obrázků: 119

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008155.jpg další fotky z historie