Kategorie: Akce roku 2010

Nebe a peklo

Sobotní večerní podvečer, plno sněhu a na dvorku klubovny bylo plno dětí a čertíků.

Čerti řádili jak v pekle, řezali palečky, hráli s dětmi o dušičky. Lucifer trochu strašil děti a bylo také pár slziček a slibů, že se polepší.Barnabáš opékal čertovské párky a měl také horký ďábelský čaj.

V klubovně opět s nadílkou čekal Mikuláš a andílci. Za básničku, písničku nebo obrázek čekala děti sladká odměna. Součástí večera byla i hezká výstavka výrobků z výtvarné dílny Pusíka.

V neděli se vypravily tři party pionýrských Mikulášů, čertů a andělů po rodinách v Nepomuku. Nezapomněly také zajít za dětmi do dětského domova. Tak už je konec strašení a těšte se na vánoční stromeček a dárky.