Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2013

Pochod pod Zelenou Horou

Pionýrská skupina Nepomuk se podílí na organizaci turistického Podzimu pod Zelenou Horou, který pořádá Klub českých turistů v Nepomuku ve dnech 18.-20.10.2013. Jde o tří denní setkání přátel turistiky v Nepomuku. Naše pionýrská skupina poskytuje turistům zázemí naší klubovny a organizačně zajišťuje sedmi kilometrovou trasu pochodu zejména pro děti. Víte, že v letošním roce jde už o třicetiletou spolupráci turista – pionýr při tomto pochodu. Letošní trasa pochodu vedla pod Zelenou Horou, cesty v Oboře a stezka Helenka byla ve znamení Pohádkového putování s pionýrským psem. Na stanovištích čekaly na děti úkoly v dovednosti a šikovnosti a nějaká ta pohádková postava. V cíli pochodu rozdával náš maskot pionýrský pes účastnické listy. Na naší trase bylo 240 pochodníků. Podívejte se na putování s dětmi s pionýrského oddílu Pusík. Podívejte se na připojené fotografie a prezentaci.

img img img

fotografie na tomto odkazu:  http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2013/pochod-zh/

prezentace :  http://nepomuk.pionyr.cz/upload/stahnout/Podzim%20pod%20ZH%202013.pps

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008150.jpg další fotky z historie