Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2012

Babety a Dobrodružství na míru

Pionýrský oddíl Babety v Neurazech zahájil pionýrský rok 2012/2013. Přečtěte si celý článeček.

Opět se naplnila naše klubovna dětmi, přišlo i několik nových dětí, prohlédly si klubovnu a společně jsme si užili  krásného počasí při hrách a soutěžích. Den jsme zakončili v Polánce u požární nádrže pozorováním a lovením čolků. Byl to úžasný zážitek, někteří se i nedobrovolně vykoupali v oblečení. Hned jsme domluvili další akci a ve st. 12.9. vyrazili do Nepomuka na “KEŠKY”. Ani horší počasí nás neodradilo a byli jsme velmi úspěšní. Máme 3. Stihla se i cukrárna a návštěva výstavy Nový Zéland a Noční obloha.

Takže,

Babety opět frčí.

vedoucí oddílu Marie Svejkovská

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008073.jpg další fotky z historie