Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2011

Dýňová strašidýlka

Je to již tradicí, že před říjnovými svátky uskutečňujeme vystávku dýní. Letošní byla pod názvem Dýňová strašidýlka a konala se v galerii Na Dvorku naší klubovny. Fotografie najdete v odkazu fotky z akcí 2011

d047.JPG d009.JPG d035.JPG

V galerii Na Dvorku naší pionýrské klubovny se uskutečnila výstavka Dýňová strašidýlka ve dnech 26.-27.října 2011.  Ve středu se sešel oddíl Pusík již od 15 hodin a připravoval pro výstavu velké dýně a také malé dýničky. Řezalo se, dlabalo se a zdobily se dýně. Od 17,30 hodin již byly dýně na svých místech v naší galerii Na Dvorku. Rozsvícené velké dýně,ale i malé dýničky sklidily obdiv od našich návštěvníků výstavy. Bylo vystaveno 11 velkých dýní a víc jak čtyřicet těch menších. Titul Nepomucká dýně 2011 získala největší dýně od Tyrpeklů a kolekce výrobků oddílu Pusík, družiny ZŠ Žinkovy , dužiny ZŠ Vrčeň.

Ve středu se ještě uskutečnila na klubovně diskotéka v bílém. Výstava byla ještě ke shlédnutí ve čtvrtek od 17,30 h. Celkem se na naši výstavku přišlo podívat 112 účastníků. Fotografie otevřete kliknutím na Fotogalerie  Dýňová strašidla.

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008099.jpg další fotky z historie