Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2023

P2-Vánoční bowling

Tak jako každý rok s příchodem prosince nastal čas, aby členové skupiny P2 poměřili své síly a schopnosti a zkušenosti při společensky oblíbené hře – při bowlingu! Avšak namísto předvánočního bowlení, po kterém také naše akce dostává obvykle jméno, jsme se letos sešli už v pátek 1. prosince, a sice v pro nás méně obvyklém místě – v Lucerně na Doubravce. Nezastavila nás ani sněhová katastrofa, ehm, tedy vlastně kalamita, která se do Česka přihnala a která pouze některým hráčům zkomplikovala dopravu a včasný příchod. Víc po rozkliknutí nadpisu**Týna a Simča

img
V 19:00 se první z nás pustili do hry. Rovnoměrně jsme se rozdělili na dvě skupiny a každá skupina následně obsadila „svou“ dráhu. Postupem času dorazili i všichni opozdilci a už jsme tedy mohli začít skutečně soutěžit o putovní pohár pro nejlepší bowlaře. Letošní prosincové bowlení bylo jako vždy veselé, a přestože jsme mezi sebou soutěžili, po rivalitě nebylo ani stopy. V rekordním počtu účastníků – dohromady 16 osob bylo nahrazeno přátelským pošťuchováním a vtipkováním, které nebralo konce
Po odehrání dvou her a sečtení všech bodů vyvstalo následující pořadí. Na prvním místě mezi chlapy se umístil Vašek Kašík Horník, který o jeden jediný bodík překonal magickou hranici 300 bodů. Druhé místo obsadil loňský vítěz Pája Rak a třetí místo získal Standa Pokštefl, který svým povedeným výkonem zastínil i o podstatně mladší hráče. V kategorii žen se na prvním místě umístila Týna Nová, následovala ji na stříbrné pozici Bára Kutanová a třetí místo pro sebe vykoulela Kája Šustrová. Všichni, kdož se umístili dostali malý dárek jako uznání za jejich šikovnost a vítězové si domů odnesli putovní poháry.
Nezbývá než poděkovat všem, kteří se letošního bowlingu zúčastnili, snad jste si to užili stejně jako my a doufáme, že se příští zimu zase sejdeme, abychom znovu poměřili svou mušku při hodu koulí.
Týna a Simča

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img